| DarkChocolate94 a întrebat:

Hey! Aceasta intrebare este mai mult pentru cei din Brasov,insa daca stiti nu ma deranjeaza sa raspundeti. As vrea sa stiu de unde se pot cumpara spay-uri de par care se duc dupa o spalare complet. Nuantele,numele,unde il gasesc si pretul. Si nu vreau sa lipeasca parul sau sa il ingreuneze, pentru ca vreau sa-l aplic pe tot parul. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| DyDydee a răspuns:

Pai poti sa incerci la dm pe republicii sau poti sa intrebi la ceva saloane daca nu au de vanzare... sper ca te-am ajutat cat de cat

| DarkChocolate94 explică (pentru DyDydee):

Mersi,o sa vad daca mai trec pe acolo. :*

| DyDydee a răspuns (pentru DarkChocolate94):

Cu placere :*