| Andwta a întrebat:

Hey! Acum cateva luni am fost la salon si m-am decolorat. Acum am nevoie sa ma decolorez la radacina.
In aceste luni am folosit nuantatorul ca sa imi pastrez culoarea. Nu mai am culoarea pe care am avut-o.
Daca merg din nou la salon cum reuseste sa imi scoata culoarea rezultata de la nuantator?
●●● Ma decoloreaza din nou pe lungimea parului? ●●●

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Nu te decoloreaza. Iti pune o nuanta mai deschisa peste.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce sa te coloreze pe lungime? De ce vrei sa scapi de nuantator?
Nu vrei sa te decolorezi doar la radacina?

| Andwta explică (pentru Bondarel99):

Daca ma decoloreaza si imi aplica ei un nuantator nu va iesi uniform.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Andwta):

Ba da, ei stiu ce sa foloseasca si cum ca sa iasa uniform, ca doar de aia le dai bani.