| macydacy a întrebat:

Hey acum vreo o saptamana.si ceva mi s-a facut panaritiu la degetul de la picior, mi s-a umflat si era rosu, mi-am pus rosie dupa vreo saptamana pentru.ca nu am stiu ce e si apoi mi-a spus matusa mea sa imi iau antibiotic il iau de doua zile si sper ca nu am facut septicemie nu stiti cum e cand ai septicemie? pls sunt speriata:d

1 răspuns:
| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Eu zic sa te duci la doctor antibioticul nu ajuta cu nimic in cazul asta... o sa iti de o crema ceva si o sa iti treaca in cateva zile
NU TE TRATA SINGURA