| Katherineeeeeeee a întrebat:

Hey happy am nevoie de ajutor. in special de ajutorul fetelor.
Stiu ca este o intrebare cam intima dar am nevoie de autorul vostru.
Voi cum sa epilati in zona intima?
Sunt bune rezultatetele?
Eu as vrea sa incerc cu crema sa ramana cat mai fin si mai frumos...ce ziceti? a incercat cineva?
Funda ( scuze daca nu e buna categoria )

Răspuns Câştigător
| americanblue a răspuns:

Buna!
Eu sincer am incercat toate metodele big grin Cu crema ar fi cea mai potrivita metoda cred happy Aplici si astepti aproximativ 6-7 minute si dupa e gata! cu ceara este la fel o metoda eficienta insa e cam dureroasa la inceput dar dupa te obisnuiesti happy Diferenta dintre epilatul cu ceara si cel cu crema este ca la cel cu ceara firul creste mai greu si e mai subtire happy iar pielea ramane fina in ambele medote happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Folosesc epilarea cu ceară.
Te pup!

| soricelulRulz a răspuns:

Merge si cu crema de epilat dar mai bine ar fi cu ceara speciala pentru epilat da rezultate mai bune pe langa durata

| Sm0k3 a răspuns:

Sunt baiat, dar se rezolva cu crema epilatoare :X bafta :**

| zebra12345 a răspuns:

Dati cu ceara de lumanari si apoi smulge tare! ignore sangele e de bine

| americanblue a răspuns (pentru zebra12345):

Sa inteleg ca tu cu ceara de luminari te epilezi da? si ce rezultate ai? big grin

| americanblue a răspuns (pentru zebra12345):

Buna!
Eu sincer am incercat toate metodele big grin Cu crema ar fi cea mai potrivita metoda cred happy Aplici si astepti aproximativ 6-7 minute si dupa e gata! cu ceara este la fel o metoda eficienta insa e cam dureroasa la inceput dar dupa te obisnuiesti happy Diferenta dintre epilatul cu ceara si cel cu crema este ca la cel cu ceara firul creste mai greu si e mai subtire happy iar pielea ramane fina in ambele medote happy