| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Hey! am o intrebare in mod special pentru. fete!
stiti atunci cand aveti o tunsoare si nu vreti sa va creasca parul repede deoarece va place mult?
ei bine stiti ceva metode pt.asta,mie imi creste parul foarte repede si nu as vrea!
ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Wolfszeitt a răspuns:

Tunde-te mai des. În felul ăsta poţi fi sigură că nu o să mai ai vârfurile arse până te vei plictisi de tunsoarea respectivă. laughing

| youaremyfavouritecolour explică (pentru Wolfszeitt):

Sti poate din cat in cat timp trebuie tuns parul? stiu ca este un termen dar sincer nu stiu cat!

| Wolfszeitt a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Pentru părul scurt, cum îl ai tu acum, 4-8 săptămâni.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cunosc sentimentul dar singura solutie e sa te tunzi la fel si mai des

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Nu stiu raspunsu la intrebarea ta... de ceva timp ma tot gandesc cum sa ma tund. Imi spui te rog cum esti tu 'tunsa ca sa-mi fac si eu o idee