| ioncriss a întrebat:

Hey! Am o problemă foarte mare! De câteva zile mi-au iesit pe picioare niste bubite rosii si ma mananca foarte tare si nu stiu ce sa mai fac?! Daca ma scarpin se inmultumesc si arata foarte urat pe picioare + sunt si umflate! Ma poate ajuta cineva? Poate stiti de la ce si cum sa scap de ele? Multumesc mult!

1 răspuns:
| Crantea_Claudia_1994 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie de la tantari dar pe tot corpul si folosesc o crema de galbenele si scad mancarimile