| frumusikgirl1 a întrebat:

HEY! am si eu nevoie sa un link un loc/magazin de unde sa pot cumpara nuantator turcoaz...nu am gasit si vreau si cat de cat sa reziste. FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta prin mall sau ceva produse fudge
nuantatoarele se numesc " Fudge Vopsea Paintbox..."

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te poti duce in mall in AFI Palace Cotroceni, si pe jos pe unde e patinoarul si mcdonalds este un salon numit "Getts" acolo gasesti cele mai bune nuantatoare, inclusiv turquoise. ( pretul este cam mare, un tub aprox 70 ron)

dar merita banii, rezista la multe spalari

| frumusikgirl1 explică (pentru anonim_4396):

Nu`s din Bucuresti..sunt din Constanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru frumusikgirl1):

Cauta prin mall sau ceva produse fudge
nuantatoarele se numesc " Fudge Vopsea Paintbox..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti noob! foloseste albastru de metil ieftin si bun sau cumpara de pe bestial la super pret si te tine la fel de putin =)