| Iuliana91 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare ce as putea sa folosesc pentru riduri la ochii, mi-au aparut vara asta de la soare si nu pot folosi o crema pentru riduri ca am doar 18 ani. ce as putea sa folosesc?

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

La 18 ani esti mica? Poti folosi creme de riduri fara nici o problema. Poti folosi si la 15 ani.

| danutza_2917 a răspuns:

Iti recomand un produs natural care hidrateaza in profunzime pielea si astfel ridurile vor disparea, care poate fi folosit indiferent de varsta http://aloeveraforever.ro/produse/ingrijirea-pielii/forever-alpha-e-factor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste o crema hidratanta si bea multe lichide(minimum 2 l zilnic).

| Iuliana91 explică:

Pai daca am fost saimi cumpar crema si mi-a sp ca nu exista decta la 25 de ani...