| Muntiu_Adri_Ana_2002 a întrebat:

Hey. Am si eu o problema si nu stui ce sa fac. La sfarsitul lunii noiembrie avem excursie de halloween de trei zile si m-am gandit sa fiu Cat woman. Am gasit un costum pe eMAG si nu stiu daca sa il achizitonez. Acesta este linkul: https://m.emag.ro/......6MT3DBBM/. Ma puteti ajuta? Ar trebui sa il achizitionez pe acesta?

Răspuns Câştigător
| ralu312 a răspuns:

Buna! Din punctul meu de vedere, ar trebui sa gasesti in orasul tau un loc de unde poti inchiria un costum, nu sa dai banii pe un costum pe care, poate, il vei purta doar o singura data (poate ca anul viitor nu iti va mai placea acest costum sau poate iti va ramane mic asa ca nu merita sa dai banii pe el si sa il porti o singura data)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu merita sa dai banii pe un costum de pisica, oricum e extrem de comuuuuuun. Daca tot dai banii, macar ia ceva original.

| Muntiu_Adri_Ana_2002 explică (pentru Adry05):

Da. Dar nu stiu ce sa aleg altceva asputea fi Harley Quinn mai ales ca sunt blonda, dar nu stiu ce sa zic

| Adry05 a răspuns (pentru Muntiu_Adri_Ana_2002):

Si ala a fost peste tot anul trecut. Ai parea intarziata. laughing Cauta pe site uri din astea de costume ca ai de unde alege

| Clorox a răspuns:

Nu te-au invatat mami si tati ca nu-i bine sa comanzi online la varsta ta?

| Muntiu_Adri_Ana_2002 explică (pentru Clorox):

Pai mergem mai intai sa il vedem dar nu stiu daca sa il aleg pe acesta

| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu vrei sa fii in centrul atentiei? Alege ceva mai înfricosător.

| GalwayGirl a răspuns:

Nu da banii pe prostii