| ingeras18 a întrebat:

Hey buna am o problema, am incercat sa ma epilez cu ceara calda acasa si mi-a ramas niste semne pe picioare ca si cum m-as fi ars cu ce sa ma dau sa dispara? oare imi va ramane cicatrice? nu-i o zona asa de mare dar totusi se vede urat ast raspunsurile voastre mersi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa te dai cu benzi de ceara rece.
Mai intai raceste zona(cu cuburi de gheata sau cu o carpa cu apa rece), apoi cumpara o crema de galbenele si da-te in fiecare zi cu ea.
Mai poti sa te epilezi si cu lama sau cu crema.