| IngeruMeuCurcubeuTau a întrebat:

Hey buna TPU vreau sa ma ajutati :
Mama mea ma lasa sa imi fac suvite in vara dar daca iau numai 9 si 10 in teza la romana si mate(nu e greu pentru mine)ma rog vroiam sa intreb:
1.cum se aplica albastru de metil
2.Din albastru de metil se face verde?(dar tine mei putin decat albastrul)?
3.ce culoare imi sta mie mei bine?:am parul saten inchis cu ce e mai bine cu verdele sau albastrul de metil? Cine ma lamureste mai bine funda +vot

3 răspunsuri:
| didicriss a răspuns:

Cu albastru...se aplica ca o suvita normalahappyse face verde doar dc esti blondahappyFUNDA?

| DependentaDeVise a răspuns:

Auziii mai bine nu-ti face nimic si gata...