| katherinepierce a întrebat:

Care produse sunt cele mai bune pentru parul uscat?
Nivea
Dove
Herbal essences
Garnier Fructis
Garnier Naturals
Elsev
Syoss
Kallos
Gliss Kur
e o lista cam lunga dar sunt foarte curioasa
dau si fundita pentru cel mai bun raspunskiss

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Eu am parul uscat si folosesc Syoss si sunt multumita:*

5 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Eu folosesc Elsev gama cu alb si rosu...sunt multumita de el. Am folosit si dove... si acela mi-a placut doar ca era moale prima zi dar a2a zi era casant singurul avantaj a fost ca se pastra parfumul :X.

| MadutzaB a răspuns:

Sincer am incercat Eleseve(cel cu sticla roz) si mi-a facut parut foarte matasos, iar eu aveam parul uscat.

| bianca a răspuns:

Poti folosi masca pentru par uscat de la pagina 152
este foarte buna

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/4.Campania%20curenta

| diidii a răspuns:

Iti recomand Syoss, mi se pare foarte bun love struck

| xOneTwoThree a răspuns:

Sincera sa fiu`.eu am incercatH doar elsev sticlutSa roz.si Dove.`.si elsev iti face parul ff`.matasos.si moale.iar Dove.ce sa zic`.nu mi-a plkt.;] Ti.as sugera sa folosesti.`elsev;]`.e ff.`bun:*.