| LoveLebadaa a întrebat:

Hey kiss! Ce parere aveti despre deodorantul cu bila de la Avon Care? Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Sunt de acord cu RockPassion94! Încearcă să te ferești de deodorantele ce conțin aluminiu. ( adică toate :)) )
Încearcă ceva natural :

http://www.perfecte.ro/......miniu.html

Ai mai multe variante în link! Observ că sunt produse începând de la 6 lei și continuând până la 81 de lei deci sunt prețuri pentru toți.

9 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Mmm... nu recomand. Mie, nu mi se pare ca te ajuta impotriva transpiratiei. Mirosul, da, este unul bun...insa deodorantul in sine lasa de dorit.Recomand: Nivea, Garnier, Rexona, Dove, Lady Speed Stick.

| Sweete a răspuns:

Mirosuul e genial il ador.Si acoperirea e ok daca nu transpiri excesiv. Daca transpiri excesiv iti recomand altul.Defectul cel mai mare este faptul ca(,) contine aluminiu si parabeni, ce pot cauza cancerul la sani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in locul tau as cumpara de la Yves Rocher. Au oferte uimitoare, cumperi de 40 lei si poti sa iti alegi cadouri foarte scumpe, luna asta mi-am luat iar ( cadou fiind ) parfumul lor si gelul de dus care ar fi facut 120 cumparate dar asa il primesc cadou. Si m-am intins cu aceasta comanda ca sa primesc si crema de fata si am si nu mai platesc nici transportul ( daca depsesti 99 lei nu mai platesti ). Eu mi-am luat 5 deodorate de la ei! laughing Sa fiu sigura ca nu mai raman fara ele pentru ca sunt mult prea faine si rezista bine, unde mai pui mirosul divin? Toate sunt din colectia o dimineata in gradina, nu-mi amintesc numele ala frantuzesc " o bla bla bla en jardin " laughing.
Hai ca am facut reclama, dar asa e cand adori ceva laughing.
PS: promotile lor sunt pe net, in magazin am auzit ca nu sunt iar vanzatoarele sunt oribile...

| dianainsta01 a răspuns:

Nu este cine stie ce, dar la prețul pe care il are eu zic ca este mai mult decat ok. happy

| d3men7zel a răspuns:

Mie mi-a placut un deodorant cu bila de la avon, a fost singurul care imi permitea sa nu ma mai gandesc la mirosul de transpiratie. faza urata ca pata, eu purtand tricouri albe in general, mi-am dat seama tarziu. Acum cica au scos o formula care nu pateaza, dar nu am incercat-o inca. sad si acum mai nou folosesc nivea aqua cool cu bila big grin, dar totusi incearca si de la Amway, am inteles ca exista un produs foarte bun, tot cu bila, dar e cam scump sad Succes si fundahappy

| Capriciu a răspuns:

Salut! Nu este cel mai bun deodorant in primul rind nu exista protectie100%,iar in al doilea rind pateaza hainele, in general deodorantele cu bila nu ti le recomand mai bine foloseste nivea dove, garniersau rexona cu 48 de ore protectie eu folosesc si sunt foarte multumita de elnu pateaza hainele si proctetie exista.Pa!

| RockPassion94 a răspuns:

Eu personal nu-l recomand, sunt adepta cosmeticelor cat mai naturale..Atat produsele de la avon, cat si cele de la oriflame contin, dupa parerea mea, cam multe chimicale. Daca vrei sa incerci ceva cu ingrediente cat de cat naturale, iti recomand deodorantele de la Yves Rocher.Din punctul meu de vedere sunt mult mai bune happy

| Andr33a123 a răspuns:

Nu prea e bun.mie mi a lasat mancarime sub brat cand m am dat cu el

| DBFENCING a răspuns:

Buna! happy
Mirosul e ok, insa protectia lasa de dorit!
Parerea mea e ca, deodorantele Garnier sunt cele mai bune!