| DعeutZa a întrebat:

Hey! ce sampon si masti pentru par cret stiti..sau folositi? ca am incercat o multime de produse care nu au nici un efect.sad..mai rau il usuca.

Răspuns Câştigător
| LittleEndian a răspuns:

Eu folosesc produsele din gama Balea, si sunt foarte multumita de ele. Firma e de origine germana din cate am inteles, majoritatea lumii nu a auzit de ea. Au si preturi destul de avantajoase, iar gama pentru par cret e destul de larga: sampon, balsam, crema pentru bucle (seamana cu spuma, dar nu incarca parul si nu il intareste deloc), au si ceva ser pentru bucle, si cred ca am vazut si masca daca bine imi amintesc (aia nu mi-am luat-o inca). Daca nu ai incercat, eu ti le recomand cu drag. Le gasesti de obicei in magazinele "DM" (cam prin mall, depinde unde locuiesti). Bafta!

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca produse L'oreal, garnier si Kallos, sunt super bune.

| Kriss96 a răspuns:

Nu prea se intelege ce zici tu acolo.Parul tau e prea uscat?
Daca da, uleiul de ricin este un remediu natural si eficient.Il gasesti la farmacie.

| Resurrection a răspuns:

Eu folosesc produse dela Oriflame, de la Milk and Honey. Mi se par foarte bune, fac parul moale si miros genial

Răspuns utilizator avertizat
| AmanoYuno a răspuns:

Cele de la lush sunt foarte bune