| KiKiii a întrebat:

Hey! Ce stil va place mai mult: emo, punk sau scene?

Răspuns Câştigător
| alexandra_3253 a răspuns:

Scene... love him:X

16 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Toate cele 3 stiluri sunt asemanatoarehappy
Imi plac unii "emo kids" care arata chiar bine dar majoritatea exagereazawinking [piercing-uri, machiaj, freza si imbracaminte...]

| Pinkyx a răspuns:

Apoi.
Stilul propriu e mai bunoh go on
Fara copy-paste.

| ILikeToKnow a răspuns:

Punk. Dar prefer sa fiu eu, originalul eu, decat o copie ieftina a curentului emo sau scene. Din nevoia de a atrage atentia ft multi addolescenti aleg sa fie adepti ale acestor curente doar ca sa fie diferiti.Si ce a iesit? O gramada de emo kidzi laughing- toti la fellaughing...

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Punk. Tie?

| c0rn3l1uss a răspuns:

Emo. Fix acum ma pregasesc sa ma duc la petrecerea de Halloween si m`am inbracat in stil emo xd! happy

| nicko a răspuns:

Emo love struckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scene. Si pentru toti aia care cred ca sunt asemanatori cu emo oh go on.lasati-o balta.Scene e total diferit de emo. Aw ^^. Punk, scene emo sunt total diferite daca stai sa intelegi.
Si daca-ti tapezi parul si te dai cu creion negru laughing nu inseamna nimic! Diiii
Asa toata lumea a ajuns scene.Sunt la fel, niste clone. Cum mai impresionam daca suntem toti LA FEL frate? Cum?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo pentru ca punk e thinking nu stiu' cam. km komlaughingpai ramane EMO:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo-punk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo...ador Tokio Hotel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apoi stilul meu este nou : este asemanator cu scene doar ca este mai,, cuminte'' se numeste angel scene

| deeapirsuletz a răspuns:

Jojo daca ai un pirsing.asta nu inseamna ca exagerezi cu stilul emo...eu am 2 pirsuri in buza si unu in limba...machiaju e destul de strident{negru}...freza o am cu breton drept si imi tapez parul am diferite accesori bratari funda colorate etc... dar nu sunt emo adica doar stilul...de imbracat ma imbrac in negru cu roz mai mult si o geanta cu skeleti pe o parte basketi colorati shoes...si km atat... dar nu-s emo...

| deeapirsuletz a răspuns:

Buna. poti sa dai add: deewtzyka plz

| lixu^^ a răspuns:

Punk

| anonim.kid a răspuns:

NU ma pot decide!
Dar cred ca scene queen...
Desi si stilul emo imi place!