| Harley007 a întrebat:

Hey! Cei care au incercat masca cu argila alba, ce rezultate ati primit dupa prima incercare? E buna impotriva cosurilor si punctelor negre?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| capricc a răspuns:

De la prima incercare nu da nimic roade. este vorba de o ingrijire constanta. Masca de fata se numera printre etapele unui tratament facial dar nu este singura http://fucsia.ro/tratament-facial-complet-la-tine-acasa/

| TeeaCup a răspuns:

Eu am incercat, dar nu am cosuri sau puncte negre, deci nu pot sa zic nimic despre asta. Singura diferenta pe care am observat-o a fost ca pielea era mult mai fina si "luminoasa".