| didutza a întrebat:

Hey. Credeti ca ar trebui sa ma ingras sau sa slabesc? (Am 14 ani jumate, 1.72 sim 57 kg).Cum vi se pare pentru o fata? Fundita.

Răspuns Câştigător
| jfdeoeogpde a răspuns:

Ai o greutate buna...insa pentru siguranta (pentru a nu trece la 60) iti sugerez sa nu exagerezi cu mâncarea de sarbatori, la care cu siguranta vei mai creste pana la 58, deci 54-57 kg sunt perfecte pentru a nu ajunge in extrema cealalta

5 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Eu am 17 ani iar de la varsta de 14 ani nu am mai crescut deloc.tot 1,72 am si am avut si eu 57 de kg si ma vedeam grasalaughing si am slabit si am 54 acum.da e ok si 57 faza e sa nu depasesti 60 ca dupa aia e nasol.

| HaKa93 a răspuns:

Este perfect cum esti asa.

| Areea995 a răspuns:

De slabit in niciun caz! Esti foarte slaba deja. Important nu e sa fii slaba, ci sa arti bine si sa fii sanatoasa happy

| Bijuterii111 a răspuns:

Poti sa te apuci sa faci sport, dupa 3 luni de sport corpul va ajunge de la sine la greutatea perfecta. Funda!

| CristeAndreea a răspuns:

Esti buna asa happy e potrivit la 14 ani si esti destul de inalta sa ai kg asteawinking