| alexandrin4cik a întrebat:

Am 11ani si 10 luni si ma supara faptul ca fetele din clasa au sani si poarta sutien dar eu nu...ce sa fac?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare se dezvoltă în ritmul său.
Practică un sport.
Pa, pa.

| GuessWho a răspuns:

Nu e cazul sa te superi.Sanii vor creste.si decat sa-ti iei un sutien care iti este mari, zic sa astepti. Pana atunci, iti recomand o bustiera!:*

| xBya a răspuns:

Dar ce`i cu graba asta? Iti vor creste si tie sanii, ai rabdare. Daca e urgent, imprumuta un sutien de la mami tau si vara`ti niste sosete in elhee hee

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci decat sa astepti

Funda?