| xAndrea a întrebat:

acum cateva luni mi-am vopsit parul blond, avand parul saten natural, si nu mi-a iesit nuanta pe care mi-o doream, apoi m-am vopsit iar cu o nuanta mai deschisa.Acum doresc sa ma vopsesc iar pentru ca deja mi se vad radacinile...nu am parul foarte deschis-un blond mediu, putin mai deschis in partea de sus.Problema este ca mi-am cumparat recent un decolorant de la Palette Delux, sperand sa ajung la blondul dorit.dar nu stiu daca pot sa il folosesc, avand in vedere ca deschide parul cu pana la 5-7 nuante si eu deja am parul blond-blond mediu, plus ca am firul de par subtire.ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Ana19993 a răspuns:

Blondul strica destul de tare parul.Ai putea revenii la culoarea ta naturala si sa folosesti ceva tratament pentru regenerare o vreme sa-si revina.