| skriil a întrebat:

Hey. Eu am parul plin de volum si ondulat. Este uscat si deteriorat, mai ales vara. Ce masca de par sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| Roxana_Mocleasa_1993 a răspuns:

In primul rand iti recomand o tunsoare in scari sau filare si dupa foloseste masti cat mai naturale o sa te ajute mai mult decat mastile din comert succes!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cea mai buna masca naturala pentru par pe care eu o folosesc, este din galbenus de ou+ulei masline si un strop de zeama de lamaie, fac ca o maioneza si aplic pe par, stau cu capul acoperit cu o folie de plastic timp de 3-4 ore apoi ma spal normal.
chiar daca nu esti convinsa de efectele acestei masti, rau nu face, eu o folosesc o data pe saptamana.
Mult succes si o zi frumoasa sa ai!

| Danyellaaa a răspuns:

Crede-ma si eu am problema asta cu parul. Eu folosesc masca de par de la garnier. Dupa primele 2 aplicari chiar isi face efectul.