| Blindeye a întrebat:

Este vreo problema dacă folosesc un spray pentru parul uscat și deteriorat pentru a avea volum, chiar dacă eu am parul gras?

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Incearca gama senso duo, uleiul de nuca de cocos sau poate chiar si samponul pentru cai ar pute fi ok. Prima varianta o folosesc acum si sunt multumita big grin

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Indicat ar fi să nu folosești spray-uri pentru păr. Pe viitor vei regreta că îți dai în cap cu toate prostiile.

| Blindeye explică (pentru OnuOnulică):

Eu nu am folosit pana acum...am zis sa încerc ceva pentru ca arata destul de rău, dar am observat prea târziu ca e pentru parul uscat și vreau sa știu dacă sunt sanse sa se îngrașe și mai rău acum...

| OnuOnulică a răspuns (pentru Blindeye):

Nu are nici o legătură părul uscat cu volumul laughing
Teoretic, ai făcut invers. Practic ar trebui să renunți la spray.