| Smile4me4ever a întrebat:

Hey fetelor!
Ati folosit gelul clear skin de la Avon? Cel pentru pete? Daca da, e bun de ceva? Si cum trebuie aplicat? Eu am pierdut instructiuniile (De fapt, nici nu sunt sigura daca le-am primit) iar pe tub nu scrie. Adica, trebuie sa frec tenul cu ea, s-o las sa se usuce, s-o indepartez imediat dupa aplicare?
Thanks.

Răspuns Câştigător
| coooooo a răspuns:

Mie mi se pare bun.Masezi tenul putin pana simti ca intra in piele iar dupa clatesti. Daca mai doresti produse, poti comanda de la mine cu increderebig grin Daca doresti, lasa'mi un mesaj aici. te pup

| Smile4me4ever explică (pentru coooooo):

Dupa ce-l masez, mai e necesar sa-l tin pe ten sau il dau direct jos?

| coooooo a răspuns (pentru Smile4me4ever):

Nup,il dai jos direct.Mai doresti sa comanzi ceva de la Avon?big grin

| Smile4me4ever explică (pentru coooooo):

Nu. Si mersi.