| Ella_1816 a întrebat:

Ce suma de bani cheltuiti lunar pe cosmetice?

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Depinde ca daca luna asta imi cumpar un rimel, de exemplu luna viitoare poate nu mai am nevoie decat un pachet de servetele si automat cheltui mai putin.In general cumpar cosmetice doar atunci cand imi lipsesc.Sunt si situatii in care cumpar farduri chiar daca mai am multe acasa, doar pentru ca imi plac si in fata lor, la magazin nu ma pot abtine insa am zis ca trebuie sa ma dezvat pentru ca nu le prea folosesc si expira apoi trebuie sa le arunc.

| Denisa a răspuns:

Destul de mare. Cand sunt in vacanta cheltui mai putini bani dar cand ma duc la scoala...vaii. Am colege reprezentante la Avon, Oriflame, Metropolitan, si la toate imi pun cate ceva. Dupa nu stiu cum sa il fraieresc pe tata sa imi dea bani sa le platesc rolling eyes. Asta e, nu pot sa ma abtin sa nu imi pun cosmetice. Le ador!:X

| anka a răspuns:

Nu cumpar lunar cosmetice insa cheltuiesc lunar pe produse care tin de igiena.

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Pai, eu nu iau in fiecare luna iau odata si bine fratelaughing)

| AdelinaC a răspuns:

0...De ce? Pentru ca sunt o prostie si o pierdere de timp si de bani