| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor! Ce părere aveți despre epilarea inghinala? Merita?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Durerea e de moment, iei un nurofen cu 15minute inainte daca te stii super sensibila. Merita cu ceara pentru ca parul incepe sa creasca dupa 10-12 zile nu ca la lama si crema la 2 zile deja sunt tepi. Plus tot smulgandu-l cu ceara se va subtia in ani de zile, la lama si crema doar il tai si atat.

13 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Păi tu până acum nu ai facut asta :O?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi, bărbații, preferam pasaricile epilate.

| Adrynutza a răspuns:

Da merita

| Blueberry8 a răspuns:

laughing e o gluma? Cum adica merita?! Trebuie sa faci asta mereu!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Blueberry8):

Da de ce trebuie?

| Sofer a răspuns:

Trebuie sa razi pisica ca nu e fain cu marar la chilotei. Sunt curios, cati ani ai?

| Blueberry8 a răspuns (pentru suntserios):

Degeaba in niciun caz! Ca e femeie/fata, e cald, transpira, miroase etc.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Blueberry8):

Miroase? Poate se spala femeia totusi

| Blueberry8 a răspuns (pentru suntserios):

Pai se spala, normal ca se spala.Dar transpiri! E ca si cum ai avea par subrat!

| Stella66 a răspuns (pentru Freya1):

Am facut, dar nu cu ceara

| Stella66 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca nu m-am epilat cu ceara in acea zona. Intrebarea este daca merita sa suport durerea sau daca e mai bine cu crema depilatoare

| alina2k18 a răspuns (pentru suntserios):

Nu cred ca se spala dupa fiecare pipiwinking parul in zona inghinala daca nu este macar scurtat si lasat asa alandala retine mirosuwinking

| Justme1997 a răspuns:

Eu nu-i vad rostul