| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Hey fetelor! Ce rimel este de cea mai buna calitate? Adica sa confere genelor mai mult volum fara a le incarca foarte mult? Va rog sa imi recomandati unul care l-ati folosit chiar voi, nu din auzite.:X

7 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

De la maybelline new york.eu numai dala folosesc deja sunt la al 3 lea.e super bun : se numeste collosal express.si merita bani! crede-ma e belea. macar incearca. intra in lumea maybelline.te pup dulce, bye.o funditsica?kiss

| Paulla a răspuns:

Rimelul de la Too Faced, LashGASM Mascara.
Am folosit sute de rimeluri, dar asta cu siguranta arata cel mai bine. E si mai scump, dar sincer cred ca merita. Stii cum se spune, pretul reflecta calitatea. E singurul rimel care chiar creeaza efectul acela de gene lungi fara sa folosesti jumatate de tub.

| Annie a răspuns:

Cel cu vibrati de la Avon (este bun din toate punctele de vedere), testat de mine!

| loveyouschatz a răspuns:

Max factor.l'oreal

| trixxie_8079 a răspuns:

Eu am de la rimmel london...si e foarte bun este "Volume Flash The Max Bold Curves"

| Selenne a răspuns:

Maybelline New York--The Collossal Volum' Express.:X:X
Maybelline New York--One by One Volum' Express
Mi se par cele mai bune.Mie imi ofera mult volum si-mi pun ochii in evidenta:X:X. Good Luck. happy

| alexandraivan1 a răspuns:

BLACK&LONG- DEBORAH MILANO :X.
Vei avea gene de divă şi o privire intensă. :*:*
Sper sa te ajutee, dar eu asta il folosesc, mai tot timpul happy