| Mihailescuioana29 a întrebat:

Salut, sunt reprezentat Avon de foarte mult timp, dar inca nu am gasit rimelul care sa imi placa. Fetelor, stiti voi vreun rimel care sa ofere volum genelor si sa separe fiecare geana in parte?

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Ma abțin de la comentariile referitoare la produsele Avon si iti dau un link cu un rimel cu adevărat bun!
http://rosanemodas.blogspot.com/2011/05/rimel-impossivel-viver-sem-ele.html

| Mihailescuioana29 explică (pentru Laura927):

Multumesc, dar totusi unde il pot gasi?

| Laura927 a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

Il poti găsi in mall, de-obicei in parfumeriile mari care au cosmetice si parfumuri de calitate!