| Namastee a întrebat:

Hei fetelor! Ce rimel recomandati? De ce? :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru a scoate în evidență ochii, machiajul acestora folosește un rimel cu efect de gene false, curbate. L*Oreal telescopic.
Pa, pa.

| razicopilprost a răspuns:

Salut! iti recomand rimelul max factor.e foarte buna.cel putin la mine functioneaza..incercal..bafta:*

| ƘƖƉʋ a răspuns:

Bună.
Eu zic că cel mai bun rimel este cel de la Giordani Gold. Îl folosesc de mult timp, și sunt foarte mulțumită de el. Face genele mai lungi și rezistă mai mult.

| MariaIuliaZana a răspuns:

Hey!
Rimelele mele favorite sunt cumparate din America mai exact sunt cele de la Blanck Radiance deoarece nu incarca genele si le face foarte lungi.De asemenea rezista mult.Rimelele mele

| Namastee explică (pentru MariaIuliaZana):

Mersiiiii mult! Imi cumperi tu din America happy?

| MariaIuliaZana a răspuns (pentru Namastee):

Pai poate cand o sa mai vizitez America acum momentan sunt in Romania