| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor, voi ce sampon folositi si de ce?

11 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu folosesc de la Farmec cu ulei de masline si de argan. Cred ca ai auzit ce bine fac parului aceste uleiuri. happy

| BoOoMbOnik a răspuns:

Syoss. Este un sampon profesional, folosit in coafor, saloane de infrumusetare. Se gaseste si in magazine. Chiar il recomand, este foarte bun

| whatevernvm a răspuns:

Pantene.

| Florentina9210 a răspuns:

Sampon Fortifiant cu Nuc si Rozmarin de la Cosmetic Plant.
Imi lasa parul foarte catifelat si mirosul este MINUNAT!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clear. Pentru ca m-a scapat de matreata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Owwww..scuza-ma. Acum am vazut "hey fetelor"

| kiri11 a răspuns:

Buna, in cazul in pare ai probleme cu parul si vrei sa fie bine hidratat, poti folosi vivese senso duo, eu il folosesc si sunt multumita de el happy

| FlorinGamingRo a răspuns:

Pai mie imi plac foarte mult sampoanele Herbal Essences, de cand au aparut in Romania numai din astea folosesc. Eu mi-am luat pentru par gras dar este si pentru par uscat. Oricum eu l-am recomandat la toti care m-au intrebat si chiar au fost multumiti. Dar eu ti-am dat doar o parere

| Veva a răspuns:

Eu folosesc de la yver rocher :sampon reparator, anti-cadere, pentru volum, revitalizant (preturile sunt accesibile si persista si mirosul in par)
de la kallos :sampon cu Keratina si balsam cu botox

| Anonymy05 a răspuns:

Head&shoulders. E un sampon bun.

| Ralucuta_Raluka_2000 a răspuns:

Head&shoulders pentru ca m-a scapat de matreata