| Eu_3191 a întrebat:

Hey, imi puteti spune cum pot albi parul de pe picioare? dar FARA epilare big grin
pls REPEDeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

7 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Am auzit ca se poate cu apa distilata happy

| scumpete a răspuns:

Apa oxigenata daca nu ma inselwinking o gasesti la farmacie

| PanteraRozz a răspuns:

Ai putea cu apa oxigenata. Dar sa stii ca dupa un timp isi revine la normal, deci trebuie sa o folosesti, nu stiu exact dupa cat timp, da oricum... ceam mai buna metoda ramane epilarea.

| Juliebelle a răspuns:

Sa il decolorezi poate, nu sa il albesti. Nu prea se poate.Singura metoda, dar observ ca tu nu o agreezi este epilarea.

| Andre_7309 a răspuns:

Apa oxigenata nu iti va decolora parul(ea decoloreaza doar vopseaua,iar tu nu ai fost vopsita pe picioare...),dar ai putea incerca ceva creme(Garnier), pudre(L’Oreal Platin, Blondoran) sau ai putea intreba o cosmeticiana(ea ti-ar putea explica mai bine ce si cum). Bafta!

| crysuuu1 a răspuns:

Pai incearca cu apa oxigenatawinking.sau bronzeaza-te:d

| deutzasiandre a răspuns:

Pune pe cineva sa te streseze, atunci albeste parul