| CorinaAlexandra0 a întrebat:

Hey! happy imi ziceti, va rog niste metode de marire a sanilor?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit la TV ca popcornul maresc sanii.

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu e posibil sa ti le maresti natural cand vrei tu (doar cu silicoane) sanii cresc cu timpul.

| CorinaAlexandra0 explică (pentru xCrazyGirl):

Da,dar stiu ca sunt diferite alimente care ajuta la asta...dar ma intrebam daca stiti ceva folositor.din propria experienta happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Spre uimirea ta, e posibil si natural. femeile nu fac fitness ( sau orice gen de sport asemanator ) doar ca sa slabeasca

| xCrazyGirl a răspuns (pentru CorinaAlexandra0):

Naah, eu am aproape 5 laughing) si sunt mai mult ca fericita (am 14 ani)

| MariaMikaelson a răspuns:

Poarta un sutien cu pushap(cred ca asa se scrie)

| shadowgay a răspuns:

Silicoane dar ce marime ai de nu iti convin big grin