| gabidanila a întrebat:

Hey...in ce magazin in Bucuresti pot gasi machiaje ieftine (max 15 lei) si cel mai mult ma intereseaza highlighter, blush si rujuri. Dau funda si mersi mult

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu tot ce e ieftin este bun. Ai grija la ce alegi sa pui pe fata. Mai bine iti cumperi ceva de calitate dar nu atat de multe, decat de calitate proasta dar avand mai multe. Mergi in dm, douglas, cora, carrefour, nyx (parca lake). Alege firme cunoscute si testeaza in magazin produsul inainte sa il cumperi. Mergi pe rimmel london. Eu am produse si de la ei si mi se par ok.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Magazinul Bucur Obor, magazinul Unirea, Cocor, sau piața bucur obor. caută si vei gasi, ce varsta ai?

Răspuns utilizator avertizat