| catalina_2560 a întrebat:

Hey! In primul rand scuze pentru cateorie.As vrea sa stiu...In pretty little liars(sunt abia la ep 5 si de aceea va intreb). Emily si Toby raman impreuna? Merci

16 răspunsuri:
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Nu. Emily va fi cu Maya si Toby va fi cu Spencer.

| daηă a răspuns:

Emily va fi cu Maya, care prin sezonul 3 moare, apoi Emily va fi cu Paige.
Iar Toby ramane cu Spencer.

| costyn162 a răspuns:

NU...Emily e lesbiana..Toby va fi impreuna cu Spencer o perioada de timp dar A. ii va desparti.

| JeffRider93 a răspuns:

Nu.
O să vezi că în episodul 11 din sezonul 1 îi spune tatălui ei că e lesbiană.
Plus, Toby o să fie împreună cu Spencer.

| Renes a răspuns:

Emily va fi cu maya, dar na, o sa pateasca ceva, n-are nici o treaba cu Toby, chiar daca el o place, insa Spencer va fi cu Toby.

Funda te rogg puppy dog eyes

| DianaPaula14 a răspuns:

Emily va fi cu Maya dar Maya va muri ucisa de un fost iubit de al ei si dupa va fi cu Peage(ia primele ep nu apare in serial cred ca e numai sin sezonul 2)Iat Toby va fi cu Spencer se vor certa pentru ca Toby face parte din echipa A dar se vor impaca pentru. ca a fost in echipa A doar pentru. a le proteja pe fete.PS:Toby si Spencer sunt cuplul meu preferat:*Daca mai vrei sa stii cv despre serial ma poti intreba sunte la zi cu ep.

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Nu

| tputpu2 a răspuns:

Daca nu stiati Toby e A (si Mona....presupun ca e si Lucas ) ...si Maya va muri

| DandYgiRL18 a răspuns:

NUP! Emily e lesbiana si ramane cu o fata Maya, se despart. Apoi o fata Paige, dar de care se desparte deoarece ea nu voia sa stie nimeni ca e lesbianca ( Paige ). Apoi o fata Samara care este Emma din h2o. Se despart deoarece A, ii spune lui Emily ca daca nu ii cere nr. de telefon unei prietene foarte bune a Samarei, ii va arata diagnosticul parintilor ei. Adica A ii pusese niste droguri in apa, si nu mai putea inota. Si emily nu voia sa stie asta.
In schimb, Toby devine iubitul lui Spencer si devin cel mai super cuplu

| ScottEuclid a răspuns:

Nu. Emily va fi pe rand cu Maya, Samara, Lyndon (alias Nate) si Paige. Cat despre Toby el va fi cu Spencer.

| geaa96 a răspuns:

Emily va fi cu Maya iar Toby cu Spencer : )

| Maly2000 a răspuns:

Emily nu ramane cu Toby.
Toby este suspectat de uciderea lui Alison iar ei i se interzice sa mai vorbeasca cu Toby.
Toby va fi ajutat de catre Spencer sa treaca peste acuzatiile aduse lui despre moartea lui Alison deoarece,, A" care este Mona, prietena Hannei ii inscenase si lui Spancer. Atunci ei se saruta deoarece Spencer a dormit cu Toby. Si raman impreuna pana in sezonul 3. De aici nu mai stiu. Funda te rogg!

| Laurikaa a răspuns:

Nu ei nu vor fi niciodata impreuna

| viDosT a răspuns:

Da merg, te iert

| MariaCriss a răspuns:

Toby o sa fie cu Spencer, iar Emily cu Maya(sunt lesbience). Doar ca Maya o sa fie omorata si Emily se cupleaza dupa un timp cu Paige.