| SuperMagicSmile a întrebat:

Sall, in Pretty Little Liars, Jenna este indragostita de Toby? Pentru ca eu am crezut ca Ali a scapat petarda aceea ptc. era socata din cauza ca il vazuse pe Toby,, fortandu-se,, pe Jenna.Si am citit undeva ca Ali planuise sa arunce petarda impreuna cu Jenna ca sa se razbune pe toby? Dar dupa ce Toby incepe sa iasa cu Emily, Jenna devinde cam foarte geloasa.Deci care-i treaba?

2 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Pai. cred ca jenna e un pic obsedata iar toby a cedat prea usor. dar toby se potriveste de minune cu spencer.

| ynna93 a răspuns:

Dap.jenna si toby au fost impreuna.chiar daca erau frati vitregi.