| Laly_4113 a întrebat:

Hey, maine dam petrecere de terminarea clasei a 7-a si nu stiu cum sa imi aranjez parul repede si super.AM parul putin ondulat la baza, parul e pana la umeri si bretonul este asimetric. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Intinde-l cu placa simplu si lejerwinking

| ColoredLove a răspuns:

Niste bucle lejere:Xyou will be a
perfect Lady:*

| cute a răspuns:

Pai depinde. daca vrei sa ai alt look ca sa zic asa.intinde-l cu placa. daca sti ca iti sta bine si aranjeazati bretonul un pic to cu plac un pic ondulat in rest drept.si daca iti faci asta sa iti dai cu putin fixativ ca sa iti tina bretonul. alta idee...sa il ondulezi cate putin pe tot.tot cu placa.ca are un efect mai frumos.happy