| kqwjy a întrebat:

Hey!:*
mâine e o zi ca oricare alta, dar problema e că nu ştiu cum să mă mai îmbrac, să mă machez şi cum să mă coafez.
am părul pănă peste umeri, ochii căprui spre verzi şi breton pe o parte.
ceva sfaturi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| p1nk a răspuns:

Incearca un coc bretonul indreaptal. incearca niste colanti un tricou si UGG daca ai tongue. Cat despre machiaj sa se asorteze cu tricoul si ruj roooz love struck.

6 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Fie ca e vorba de coafura, make-up sau vestimentatie, te poti inspira de aici: www.divahair.ro. Spor sa ai!

| Диана a răspuns:

De acum o să începeţi să puneţi întrebări şi despre ce şireturi să vă puneţi?raised eyebrows Oh, God.

| kqwjy explică:

P1nk, da, am ugg-uri :* si sunt roz blushing.
asa, ma rog
multumesc pentru sfat, ai fundita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ar fi daca pentru o zi nu te ai mai machia coafa si nu ti ai mai pune problema cum sa te imbraci incearca experimentul asta si vezi cum te simti. o zi din saptamana nu ti mai pune problema asta.succes ps:astept messhappysa mi spui cum a fost...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insuti. laughing

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Imbracate cu...haine fardeazate cu farduri.Vezi ca este un TUT pe YT despre cum sa te imbraci este usorlaughingmai ales ca inveti lucruri noi(cum sa iti iei pantalonii bluza fusta etc)