| anonim_4396 a întrebat:

Am parul pana la umeri, blond-saten, fata rotunda si ochii verzi-caprui...Credeti ca imi va sta bine cu suvite albe si mov?

si cum as mai putea sa-l aranjez? ca prins nu sta de nicio culoare am breton mai scurt intr-o parte mai lung in cealaltasad

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu nu o sa iti stea bien dar ti-ar sta bine cu sufite verzi

| iuly_9158 a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci suvite pentru ca am vazut adica am citit tot pe TPU si crede-ma mai bine iti faci cu spray s-ar putea sa ti se strice nuanta parului :-s