| Andra_2100 a întrebat:

Hey, pentru fetele care se ard foarte repede la soare, ce lotiuni si uleiuri de plaja bune ati incercat si inainte si dupa?big grin Astept sfaturibatting eyelashes Mc.

3 răspunsuri:
| Danasilvia a răspuns:

Incearca-le pe cele de la Vichy, au factorul de protectie cel mai ridicat si te protejeaza cel mai bine, iar produsele sunt de calitatea mult superioara.

| zeenath a răspuns:

Ulei de nuca de cocos!winking the best!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Elmiplant.Sunt foarte bune si rezonabile ca pret.
Foarte bune si Vishy, Avene dar scumpe rau ( plus ca au parabeni care cresc riscul alergiilor).