| RebekkaRebbe a întrebat:

Hey! Pfuu deci am avut parul mare pe spate.Si nu stiu ce mo apucat si m-am dus la frizerie si m-am tuns bob.Dar acum imi pare rau ca m-am tuns bob.si mo tuns si gresit am vrut fara breton ea mi-a facut cu breton pe o parte acum mi-a crescut bretonul si il prind cu agrafe.Dar vreau sa imi creasca mai repede parul ..makar peste umeri umpic..Is bune sampoanele de la farmacie pentru cresterea parului? ati incercat? Daca da plizz sa imi spuneti si mie... Fara ulei de ricin ....Mam saturat de el.laughing

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Să vezi, povestea ta e asemănătoare cu a mea. Şi eu aveam părul lung, foarte lung însă m-au apucat pe mine nebunelile şi m-am tuns scurt, până la umeri.
Am folosit șamponul Favisan pentru creșterea părului, şi pot spune sincer că acum îl am până la jumătatea spatelui. Deci, îţi dai seama că a crescut enorm de mult.
Eu una îţi recomand acest şampon, e foarte bun. Îl poţi găsi în farmaciile Plafar.

| RebekkaRebbe explică (pentru positivity):

In cat timp ti-a crescut?::::*

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Samponul favisan am vazut ca e tot mai laudat, nu l-am incercat dar nu pierzi nimic daca ti-l iei, il gasesti la farmacie.Si eu mi-am dat cu ulei de ricin si m-am convins ca nu are de-a face cu cresterea parului. laughing

| RebekkaRebbe explică (pentru Bondarel99):

Da.Mi-am luat ulei de ricin si vitamina A Si am pus si miere cum scria pe un site am folosit 1 luna si ceva si mai mult imi cadea si nu imi crestea deloc imi facea si matreata happyNu e deloc buun

| Zuzazozo a răspuns:

Incearca cu sampon Favisan de la farmacie.

| RebekkaRebbe explică:

Am parul aproape de umerihappyCa mi-a mai crescut

| RebekkaRebbe explică:

Primul raspuns daca ii corect dau funda.