| MyihaDoolcica a întrebat:

Hey! Plec in tabara cu trenul si plec dimineata si ajung seara ce sa fac in tren?

8 răspunsuri:
| krlla a răspuns:

Paii iti recomand sa faci ce fac si eu. Adica urmatoarele lucruri : Sa joci carti, sa asculti muzica, sa dormi laughing, sa spui bancuri cu prietenii, sa mananci dulciurii =p~ laughing, sa te joci x si 0, fazan, rima, propozitii, sa facii poze laughing, sa citesti o carte si multe altele :*. Distractie placutaa >big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai mai multe variante: conversezi, completezi rebus, citesti romane, privesti pe geam, iti iei cu tine un laptop ( mai necajesti pe unii de pe TPU si le faci in ciudă ca te indrepti spre distractie), in ultimul caz...te culci si te trezesti dincolo de destinatie big grin Aventura va fi la cote înalte.
Distractie plăcută. Să ne aduci si nouă ceva. Adică... gânduri de bine!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Eu intr-o excursie mi-am bagat 2 filme subtitrate pe telefon si m-am uitat la elebig grin+ am ascultat muzicahappy

| girlsweetgirl a răspuns:

Poti asculta muzica sa te joci (fazan x si 0... ) sa te culci sa te uiti pe geam sa citesti sa vorbesti la telefon

| MyihaDoolcica explică:

Mersiii :X

| XxRoByXx0O a răspuns:

Daca esti cu alte persoane joaca carti ziceti bancuri jucati X si O... Poti si sa dormi laughing. Dar nu citi happy scoala e gata treziti-va! Orice faci, distractie placuta!

| TheSheeker a răspuns:

Ia-ti mp4 sau mp3 sau telefonul si castile si asculta muzica.

| Emy2 a răspuns:

Ai multe de facut daca esti cu un grup de prieteni poti juca adevar sau provocare, fazan, povestiti intamplari amuzante care vi s-au intimplat poti sa admiri peisaje sau sa-i pozezi pe ceilalti cand dorm sau altele, jucati carti. Citeste o carte sau revista plimbate un pic prin tren sunt multe lucruri pe care le poti face in tren trebuie sa ai imaginatie poate inventati chiar voi un joc nou, nu stiu se poate intampla orice.