| LarisaLarisa17 a întrebat:

Maine seara la ora 20:00 ma pornesc din Botosani cu trenul in constanta si ajung la mare la 08:00 dimineata. Cu ce sa ma imbrac pe tren? Cu o pereche de blugi un tricou si un tricou e bine? Va rog dati raspund repede! fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| Annessa a răspuns:

Da dar ar trebui sa ai si un pulover sau o jacheta nu prea groase ca sa nu mori de cald dar suficient de bune. de obicei pe tren e bine sa porti ceva moale si pufos ca sa stai lejer. de exemplu de bumbac(e cel mai bun) ca sa stai linistita mai ales daca dormi. sper ca te-am putut ajuta
PS. nu lua blugi, ia niste pantoloni de trening

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Noaptea, pe tren, este frig și ar fi bine să ai și un pulover sau o giacă!

| Doar1îngeR a răspuns:

Ia-ti si o geaca subtire sau un hanorac.Va fi racoare la un moment dat.

| Tlbi a răspuns:

In chiloti!

| Lorena08 a răspuns:

La mare e destul de cald, sa stii.Eu mi-as pune un tricou mai lung si niste colanti sau un tricou normal si o pereche de pantaloni de trening si mi-as lua si un hanorac la mine daca mi se face rece pe seara.

| DarkMyst1 a răspuns:

E naspa cu trenu... mai bine e cu autocaru... happy

| suGus_8787 a răspuns:

Nu prea e bine. Ia`ti niste pantaloni de trening, colant, bumbac.
Alceva in afara de blugi.
Ca sa poti sta comoda in tren.

| YourEternalLove a răspuns:

Pai e bine un tricou daca tie iti place dar ar trebui sa ai ceva geaaca un hanorac pentru ca noaptea va fi rece fundita? love struck

| MarY1999 a răspuns:

Sigur ca e bine e super

| Cutzulache a răspuns:

Jos textila fata mea