| bilushca a întrebat:

Hey salut.tocmai ma gandeam daca creionul de ochi afecteaza ochiul in sine.ma dau app in fiecare zi. dar seara ma demachiez. o afecta oare?

Răspuns Câştigător
| coralia_5862 a răspuns:

Idiferent ca te demachezi tot dauneaza...incearca un "creion fard pentru ochi" de la oriflame hraneste si hidrateaza ochiul;) si in acelasi timp este si fard dar si creion :X e superb si acum e la reducere 13 lei;) http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201105 vezi unde arata in dreapta catalogului sus pag. selectezi acolo pag 104-105 daca nu gasesti da clic pe catalog pana dai de pagini :D
fundita?;;)

3 răspunsuri:
| DestinyDD a răspuns:

Toate cosmeticele afecteaza indiferent, rezulatatele se vor vedea mai devreme sau mai tarziu.

| LittleGirl3 a răspuns:

Si eu ma fac cu creionul aproape zilnic...si sincera sa fiu nu am patit nika.nu are ce sa dauneze.am auzit ca daca te faci chiar prea mult vei avea multe riduri cand vei fi batrana.sincera sa fiu nu cred in asa ceva.folosestel cat mai poti...:*

| Ang3r4sh a răspuns:

Da,orice produs make up afecteaza vederea in timp.Nu conteaza ca te demachezi seara.