| puricel a întrebat:

Am neaparata nevoie de sfaturi in ceea ce priveste culoarea parului meu! Sunt bruneta (vopsita) si vreau asa ma deschid sa ajung la un saten deschis, dar nu cu decolorant! am incercat cu vopsea si a prins doar la radacini (din pacate). Are cineva idei mai bune? (as vrea sa dau bani doar pe vopsea, nu si pe peruci.) Multumeeesc!kiss si btw, week-end placut! happy

Răspuns Câştigător
| AvriI a răspuns:

Saluthappy Am gasit articolul asta si mi se pare destul de interesant mai ales ca produsele sunt bio. Sper sa iti fie de folos. m.acasatv.ro/m/frumusete/cum-iti-deschizi-in-mod-natural-culoarea-parului.html