| AlexandraMoldovan18 a întrebat:

Hey TPU.Am niste puncte rosii, dureroase daca le ating, pe buza superioara, daca ma puteti ajuta cu aceasta problema, va rog frumos. Ofer FUNDA.

V a multumesc

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Încearcă crema de gălbenele! Pune deasupra buzei! E posibil să fie și de la căldură! Nu ustură cumva?

| AlexandraMoldovan18 explică (pentru h3r):

Un pic

| h3r a răspuns (pentru AlexandraMoldovan18):

Ai în casă cremă de gălbenele? Sau să-ți cumperi mâine de la farmacie. E foarte bună, am pățit și eu, mă ustura la culme și doar cu crema asta mi-am revenit, plus că au dispărut.

| AlexandraMoldovan18 explică (pentru h3r):

Da am, dar in cate zile ti-au trecut?

| h3r a răspuns (pentru AlexandraMoldovan18):

Câteva zile! Nu pot să zic că m-a ținut mult, cum mi-a apărut cum m-am dat cu cremă. O folosesc de când mă știu, ajută enorm!

| AlexandraMoldovan18 explică (pentru h3r):

Mersii mult, sper sa imi treaca si mie!laughing

| h3r a răspuns (pentru AlexandraMoldovan18):

O să-ți treacă. O poți folosi la multe „pagube"!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai răcit, ai herpes. Aplică pe ele tinctură de propolis.
Pa, pa.

| AlexandraMoldovan18 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu este herpes! Sunt ca un fel de "cosuri", dar nu sunt

| AlexandraMoldovan18 explică:

Mai degraba bubite