| mirelush9990 a întrebat:

Hey TPU!
sad
Am o problema big grin
Azi. nu stiu ce mi-a venit si m-am apucat sa ma pensez eu de una singura. de obicei ma penseaza mama mea. dar na. si am facut o prostiebig grin.
Mi-am pensat o spranceana mai subtire si parca mai lunga si cealalta mai groasa. si mai mica. infine.
Cum sa fac. vreau sa ii dau forma celelalte adica cea subtire pentru ca groasa nu am cum sa o fac inapoi pe cealalta. pff
nu stiu cum sa fac pentru ca imi e ca ma gresesc si dincolo.
Niste sfaturi. va rogsad!
stiu ca e putin amuzant dar pentru mine e aiureasad.
Helppp!crying

Răspuns Câştigător
| BestFeeling a răspuns:

Roago pe mama ta sa le facathinking

11 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Mai bine, cere ajutorul mamei tale sau du-te la o cosmeticiana.

| Pufuleti a răspuns:

Vrei un sfat? Ia mana de pe penseta. O sa ti le tot repari ca sa arate simetric si o sa iti mai ramana din ele ceva de genul -_- rolling on the floorrolling on the floor
Cat ai timp sa le salvezi, fugi la un salon. Costa maxim 5 lei si ti le repara fetele de acolo. Eventual, roag-o pe mama ta, dar te rugam, nu mai pune mana pe penseta acum.

Fa-ti o forma la ele la salon si tu doar le intretii big grin

| CariocaAlba a răspuns:

Daa este nasol...Asculta-ma pe mine! b-) Deci iti recomand sa te duci cat mai rapid la un salon si se rezolva cu bani putini.Este cea mai ssigur cale sa te dai pe mana unui expert[iar daca mama ta lucreaza in domeniu las-o pe ea].Si data viitoare sa nu mai faci prostia asta [-x Succeskiss[fundabatting eyelashes?]

| Noone4u a răspuns:

Pai du-te la salon, exista saloane speciale pentru pensat, si ii spui tipei de acolo sa iti dea o forma, ii spui cum vrei sa fie si o sa aiba ea grija :* mult succes :*

| madutza2468 a răspuns:

Naspa de tine...ti-as sugera sa te duci la un salon sa iti faca acolo o forma acceptabila(adica sa ti se potriveasca), pana cand iti va creste inapoi si sa iti faci forma dorita.

| micutsa19 a răspuns:

Daca stii ca uh vei putea da gres atunci roag'o pe mama ta se te "repare" si spune'i sa ti'o scurteze si pe cea care e mai lunga la aceeasi dimensiune cu cealalta, iar pe cea groasa sa o subtieze pentru a fi identice

baftawinking

| user1234554321 a răspuns:

Daca ai un creion de oki fa-ti niste semne pe sprancene cam pe unde crezi uh ca trebuie sa ti le mai scurtezi
daca nu reusesti incearca sa la dai un contur frumos cu creionul de ochii
dai funda?

| mirelush9990 explică:

Hey, mersi mult fetelor pentru raspunsuri:X
O sa incerc sa-i spun mamei sa ma ajute si sper sa fie ok.
Ms mult:*
Va pup pe toate:*!

| Stefania_7107 a răspuns:

Spranceana mai subtire si mai lunga penseaz-o scurt ca si cealalta, iar cea groasa penseaz-o mai subtire big grin
Si daca vrei, da-le forma cu creionul de sprancene happy O sa arata ok

| Sofiaaa a răspuns:

Ai putea sa mergi la un salon sa iti dea o forma la sprancene si eventual sa ti le vopseasca... sprancenele vopsite arata mult mai bine si scoate foarte frumos machiajul in evidenta

| Ade_4097 a răspuns:

Eu cred ca mai bine o ragi pe mama ta sa te ajute la cealalta spranceana.