| lila40 a întrebat:

Deci m am pensat azi pentru prima oara si am facut o aiurea! Mama nu stie ca vreau sa am pensez, ea nu e genul de persoana sau de mama cu care pot sa vorbesc orice, nici macar de pensat.Si am facut o spranceana arcuita asa usor e foarte bine pensata dar cea a de a 2 a mi a iesit foarte urat... e arcuita mai sus decat cealalta iar inspre final vine rotunda spranceana! nu am vazut asa ceva, si se vede foarte urat zici ca e o spranceana mai sus si una mai jos.as fi vrut sa ma duc singura sa ma pensez la salon dar nu am cum.mai stau si la tara si na, iar mamei nu stiu cum sa ii zic ca vreau sa ma pensez. o sa i spuna tateistraight faceorice ii spune, doamne n am vazut asa ceva! si mai e o saptamana si incepe scoala si nu ma pot duce asa straight face SSi vreau sa ma pensez pentru ca toate fetele de la mine se penseaza si cand vb despre asta eu fac orice sa schimb subiectul.Va rog! AJUTOR

5 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Există câteva variante. Poţi ori să îţi faci breton, ori să încerci să retuşezi sprânceana care a ieşit rău, ori să vorbeşti cu mama ta şi să te duci la salon.

| oanard174 a răspuns:

Asteapta sa-ti creasca parul dar,mai bine te dai cu putin ulei de ricin in fiecare seara, e pentru cresterea parului, ca sa-ti creasca cat de cat intr-o saptamana pana incepi scoala si apoi mergi la un salon sa-ti dea o forma dupa care te poti pensa singura.dar ai grija.

| Carmenssitty a răspuns:

Spune-i mamei tale ca e normal la varsta aceasta ca fetele sa se penseze.

| cяιss a răspuns:

Du-te la coafor sa te retuseze...

| Lanaa a răspuns:

Heii,si eu sunt cam in aceiasi situatie. M`am pensat singura si una am bulit`o rau. Asteapta cam 3 saptamani sa-ti creasca sau foloeste un dermatograf pentru. sprancene ca sa o retusezi pe aia aiurea. eu asa faceam