| sisiucar a întrebat:

Bun deci eu am parul undulat si destul de lung.Pana la mijlocul spatelui.Ok parul meu este foarte voluminos ca sa spun asa e foarte mare si m-am gândi sa mil raresc.Cum as arata? Adica acum am doar la vârfuri unduleuri dar daca îl raresc cum va fi? Se va undula si spre cap sau va rămâne asa? Va trebuii sa îmi iau si din lungime? Cum o sa arat?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Ia-ti doar din volum o sa arate la fel doar ca nu o sa mai fie des