| Diutza18 a întrebat:

As vrea o crema pentru vergeturi si una pentru celulita. Ce marfa credeti ca ar fi mai buna? Eu ma gandeam sa imi iau ceva de la Avon, dar multi oameni mi-au spus ca nu sunt asa de bune produsele.

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Gerovital happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand, untul de cacao deoarece mentine pielea hidratata si catifelata. Totodata, acesta ajuta la mentinerea sau chiar la imbunatatirea elasticitatii pielii, lucru deosebit de important pentru prevenirea vergeturilor.
Uite cum il poti prepara crema cu unt de cacao,
1/2 pahar cu unt de cacao, 1 lingurita ulei de germeni de grau, 1 lingurita ulei de caise, 1 lingurita ulei vitamina E, 2 lingurite rase cu ceara de albine.
Ingredientele se amesteca pana cand ceara de albine se topeste, dupa care recipientul este introdus in frigider. Aplica aceasta crema pe vergeturi pana cand vei obtine rezultatele dorite!
Chiar ti-o recomand.
Te pup!

| rebe15 a răspuns:

Ori Avon ori Nivea