| DariaCriss a întrebat:

Hey TPU!
Cat costa in general, o sedinta pentru epilat picioare si subrat, la un salon normal? happy

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Buna!
Depinde de ceara folosita, ea poate fi traditionala sau de unica folosinta, desi la majoritatea saloaneloe se gaseste doar traditionala, pe care ti-o si recomand de altfel.
Epilat picioare costa in jur de 25 de lei, cu ceara traditionala, si un pic mai scumpa cu ceara de unica folosinta(vreo 30 de lei). La fel si in cazul epilarii axilei, sa zic aproximativ 7-8 lei ceara traditionala, 10 lei ceara de unica folosinta.
Daca vrei detalii despre cele doua metode de epilare, avantaje si dezavantaje iti mai pot lasa un comentariu aici.
Numai bine!

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Buna!
Intre 30 si 40 de ron, depinde de salon.
Numai bine!happy

| Katoky a răspuns:

Buna!
Ai putea sa mergi la un salon si sa intrebi preturile fara rusine, doamele ce lucreaza acolo o sa iti raspunda.
Te pup!