| melissaiss9922 a întrebat:

Ce este la moda vara asta?

Dau funda! :* :* :*

4 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

****-n fund și bani de drum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici ce este la moda,
http://www.unica.ro/......33403.html
http://www.unica.ro/......34290.html
Te pup!

| OlariuRox a răspuns:

Tintele,tricouri,blugi,maieuri cu steagu americi, fuste, salopete bascheti inflorate/i. maieuri decupate, fuste lungi pana in pamant cu elastic la talie.

| luiza35 a răspuns:

Camasile vaporoase/tricourile cu dungi, acele camasute fara maneca, gen vesta, putin transparente, eu am una verde mint pal cu guleras alb si nasturi aurii si arata super. rochitele cu combinatie dantela/piele (bineinteles ca nu poti purta oricand o astfel de rochie), rochiile cu dungi sau imprimeu floral. Ca si culori, se poarta mult verdele smarald, tuquoiseul, albul, pastelurile. poti incerca si culorile neon, dar sa stii sa le combini sa nu para prea incarcat. Sacourile, numai ca acum este cam cald pentru ele, dar merg purtate in serile mai racoroase. Am vazut o combinatie foarte draguta, pantaloni scurti galben-verde neon, top negru, sacou alb si colier verde neon.
Curelele subtiri purtate la rochite arata foarte bine.
Se poarta platformele colorate si sandalele in culori metalice.
Poti incerca o tinuta in culori cuminti pastelate si pantofi intr-o culoare mai puternica

Ca si accesorii poti opta pentru bratari, supradimensionate sau subtiri, cu tinte, colorate, toate arata bine! Oricare ar fi moda, tu trebuie sa porti ceea ce iti place si in ce te simti bine!