| D33a98 a întrebat:

ce faceti, am si eu o intrebare.
Ce culori se poarta in anul 2010-2011?

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Culorile pastelate revin în trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asortează-l cu bleumarin, maro si culoarea măslinei si foloseşte accesorii potrivite. Foloseşte culorile alb şi crem de îndată ce vremea se încălzeşte. Nu contează ce faci, poartă o nuanţă neutră! Dar să nu uităm turcoazul!batting eyelashes. În 2010 vor fi permise diverse combinaţii de culori calde sau reci cu turcoaz, de la maro si roşu, până la mov şi alb / negru. Depinde de gusturile tale, eu sunt mai clasică.

| pUpSiQQQQ a răspuns:

Am citit pe un site:florate, albe si in dungi.

| gelica a răspuns:

In acest an si in 2011 se poarta haine florale, verdele, movul si galbenul! Sper ca ti-am dat o idee si daca nu te superi as vrea sa-mi dai fundita si apoi iti mai spun alte sortimente!winking

| iulih a răspuns:

Depinde de preferintele tale laughing zic eu

| iulih a răspuns:

VErde roz :X bessscccc veeerdddeeeeleeee love struck

| ilydude a răspuns:

Transparent.smug

| radovanovic a răspuns:

Câcăniu laughing